Історія Закладу

 

    Країна дитинства – це сучасний дошкільний заклад, де вся робота спрямована так, що кожна дитина перебуває в центрі уваги. Саме таким є дитячий садок №23 м. Кам'янець - Подільського

    Усі ми родом із Дитинства – цієї незвичайної країни… Незвичайної, бо у цій Країні кожен робить перші відкриття, зазнає перших поразок і досягнень. Країна Дитинство – це великий, чудовий, казковий і різноманітний світ маленької людини.

  Ясла - садок «Лелека» № 23 вперше відкрив свої двері в мікрорайоні «Черьомушки» 6 листопада 1976 року. І ось вже понад 40 років тут лунають веселі дитячі голоси. З щирим серцем та бажанням зробити садок кращим Мазур Марія Михайлівна стала першою завідуючою ясел-садка по 1984 рік. За роки своєї роботи Мазур М.М. виростила не одну зміну творчих, здібних педагогів та вихованців.

  В 1984 році керівником дошкільного закладу стала досвідчений, вдумливий, талановитий педагог Антоніна Олександрівна Збрицька. За 23 роки під її керівництвом відбулися значні зміни: почалася перебудова дитячого садка, його реконструкція, впровадження інноваційних технологій. У 1992 році в журналі «Дошкільне виховання» надрукований досвід роботи Збрицької А.О. та Капелюхівської В. С. «Підхід диференційований, індивідуальний», педагоги поділилися інноваційною апробованою технологією, урізноманітненням форм навчально-виховного впливу шляхом організації індивідуальної роботи з дітьми.

  В жовтні 2007 року Збрицька А.О. передала своє повноваження Вершегрук Людмилі Семенівні, досвідченому, кваліфікованому педагогу.

  За сприяння талановитого керівництва міського управління освіти і науки колектив осучаснив здоров’язбережувальні ресурси і в 2013 році прийняв участь і став переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу кращих відео матеріалів «Здоров’язбережувальні технології у дошкільних навчальних закладах» та нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України.

  В березні 2010 року садок став опорним з формування основ культури міжнаціонального спілкування дошкільників. Вихованці закладу ознайомлюються як із історією та культурою українського народу, так і сусідніх країн, особливо Польщі.

   Творчий колектив дитячого садка дбає про фізичний розвиток дітей, про розвиток  їх здібностей, інтелект. Адже все це – найкращі інвестиції у майбутнє.

Наше завдання – зробити так, щоб кожна дитина змогла реалізувати себе в садочку, а згодом – в самостійному житті.