Сторінка музичних керівників

Музика - значна частина життя дитини, розвивайте і поглиблюйте його музичні інтереси. Хто знає, може, у вашій сім'ї росте майбутній великий композитор або виконавець!


Музика для дитини - світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері у цей світ, треба розвивати у неї здібності і перш за все музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає своєї виховної функції.

Музичний керівник :  

 

Капелюхівська Анна Олександрівна

Освіта : Кам'янець-Подільський державний унверситет 

Стаж роботи : 17 років 

 

Життєве кредо:  «Я та, ким була завжди - УКРАЇНКА! Йду сонячним боком життя ! »

Педагогічне кредо:  «Вміння знаходить обдарованьи та здібние дітей - талант,  вміння їе вирощувати - мистецтво Але найважливішим є любов до дитини !».

 

 «Музика починається там, де закінчується слово.»

 

         Виховання малюків починається з виховання та самовиховання дорослих.

 Батьки повинні знати, що з дітьми починати займатися музикою потрібно з раннього віку. До кожної дитини, незалежно від ступеню її обдарованості (і навіть у тому випадку, коли у неї спочатку не спостерігається помітної тяги до музики), можна знайти відповідний підхід, «підібрати ключ» до дверей, що ведуть у світ музики.

        Таємниця того, що прийнято називати вмінням займатися з маленькими дітьми, полягає у здатності педагога та батьків, не відриваючи дітей від природного для їх віку «ігрового» середовища, непомітно ввести у світ звуків, розбудити в них любов до музики. Одночасно зі знайомством із необхідними для спілкування словами та фразами, які зазвичай дитина опановує до трьох – пяти років, ми вчимо її любити рідну мову, відчувати її мелодійність та різноманітність.

          Не менш серйозно потрібно відноситися до знайомства з мовою музики. Для людини повинно бути відкрито не тільки читання літературних творів, але й слухання шедеврів музичного мистецтва, їх розуміння. 

       Музика, можливо навіть більше, ніж інші види мистецтва, робить людину благороднішою, добрішою, чуттєвішою. Її мова інтернаціональна і не потребує перекладу, в той самий час, вона здатна донести до серця найглибші та найтонші відчуття, які час від часу неможливо донести словами. Недарма кажуть «Музика починається там, де закінчується слово»

        Вселити в серце дитини бажання оволодіти мовою музики — завдання, результат якого в великій мірі залежить від спільних зусиль педагогів та батьків.

 

Download
Капелюхівська А.О. розвиток вокально-хор
Adobe Acrobat Document 1.5 MB

Музичний керівник:  

 

Ростецька Оксана Анатоліївна

 

Освіта: Кам'янець-Подільський державний унверситет 

Стаж роботи: 11років

 

 

Музичний керівник:  

 

Кирилюк Олена Володимирівна

 

Освіта: Кам'янець-Подільський державний унверситет 

Стаж роботи: 5 років