Останні новини


Відшуміла осінь сивими дощами

Й тепло відлетіло в вирій з журавлями.

Облетіло листя, вже дерева голі

Лиш з даля видніє ще зелена хвоя.

Почорніло поле, і кущі тернисті

Лише червоніє калина в намисті


     31 жовтня 2018 року, на базі ЗДО №2

відбувся міський творчий конкурс " Вихователька і Я". 

Вихователь Колесник Жанна презентувала неординарні пізнавальні здібності свого вихованця Кліменко Тимура і заслужено зайняли II місце. 

      Дитина вразила журі своїми загальними та інтелектуальними здібностями:

лічба чисел в межах тисячі, читання багатоскладових слів, уміння гри в шахи.

25 вересня 2018 року, на базі нашого дошкільного закладу 

відбувся міський творчий конкурс "Модні фантазії Осені" до Всеукраїнського Дня Дошкілля

Вихователь Волощук Світлана із своєю вихованкою Полюх Софією пройшли усі 3 частини конкурсу:

виготовлення капелюшка, презентація виробу і дефіле і отримали

диплом у номінації "Кращий капелюшок Осені"


         

 

 

 

        Наш заклад зайняв II місце у виставці-конкурсу на "Кращу великодню композицію" від мережі магазину "Офіс-центр", серед дитячих садків міста.

       Дяуємо дошкільнятам, батькам та вихователям закладу за активну участь.

 

          Вже стало традицієюв ДНЗ №23 «Лелека» проводити кожного року  свято Масляної. Не став виключенням і цей рік. 15 лютого  2018 року  в садочку пройшло свято  Масляної. Саме завдяки таким святам педагоги закладу навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції. 

 Увесь дружний педагогічний колектив та дошкільники вийшли на подвір’я дитячого садка. Свято текло дзвінкою весняною річкою, веселилося і сміялося. Не можна було встояти на місці від пісень та іскристого таночка. Діти розповідали  про традиції та обряди на Масляну, читали вірші, співали пісні про весну, водили хороводи. Під час виступу діти проявили себе дуже яскраво та артистично.

            І звичайно ж, яка Масляна без символічного спалення ляльки Марени. Вона, яскрава й колоритна, зроблена з дерева та соломи, спалахнула й згоріла швидко, немовби ознаменовуючи швидкий відступ Зими та прихід Весни-красуні.

           А оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями масляними, то під веселу українську народну музику господиня Масляна пригостила всіх учасників святкування приготовленими млинцями, ­жовтими, круглими, гарячими, як сонце.

          Уся Масляна – неймовірне дійство, яке кожному її учаснику запам’ятається на весь рік. Дорослі та малята були в захваті від свята, до груп пішли в веселому настрої.  

          Розпочався відлік часу до початку весни. Масляна відбулася – весна розпочалася! Нехай весна прийде до всіх нас з любов’ю, добром і  Миром!!!


Протягом тижня вихователі та спеціалісти дитячого садка продемонстрували високий рівень своєї педагогічної майстерності.  


З Різдвяною колядою під музичний супровід та найкращими привітаннями до адміністрації садка завітали маленькі колядники та щедрувальники. Колядники завчасно готувалися – були одягнені    у народні українські костюми, гарно вивчили колядки, вірші та побажання.


Ось і до вихованців молодшої та польської групи закладу дошкільної освіти №23 "Лелека"                   22 грудня 2017 року завітало свято дитинства і розваг. Малята залюбки взяли участь у "Новорічній казці".  Цікава розвага перетворилась на справжню незабутню чарівну казку.


29 листопада 2017 року, на базі нашого дошкільного закладу була проведена консультація на тему:  «Таємниці сенсорної кімнати», яку провела практичний психолог Ольхова Є.П.  На консультацію були запрошені методист-психолог НМЦ управління освіти та науки  Доложевська О.Ю. та практичні психологи дошкільних закладів.

Поки дорослі тішаться неосяжними технологічними, інтерактивними можливостями сучасного світу, діти потерпають від цифрових приладів і часто мимоволі стають digital – залежними. В результаті діти мають знижену пізнавальну активність, збіднене тактильне спілкування, недорозвиток дрібної моторики, недостатню комунікативну і соціальну компетентність. Тому набуває актуальності створення та функціонування сенсорної кімнати.

  Сенсорна кімната – це багатофункціональний комплекс,  що поєднує в собі різноманітні осередки, в якій все дзюрчить, звучить, переливається, приманює, допомагає забути страхи, заспокоює…Саме в такій  кімнаті створені умови, в яких дитина отримує сенсорний розвиток, позитивні  емоції, відчуття комфорту і безпеки,  де  взаємодія між педагогом і інтерактивним середовищем здійснюється найгармонійніше.

 

 

 

Згідно річного плану роботи, 24.11.2017 року

відбувся семінар-практикум на тему:

"Моніторинг якості дошкільної освіти: кваліметричний підхід до оцінки розвитку дитини"

23 листопада 2017 року

в нашому дошкільному закладі,

відбулося два відкритих показа інтегрованого заняття з пріорітетами пізнавального розвитку та креативно-художньої діяльності 

6 листопада 2017 року

в нашому дошкільному закладі,

відновив свою роботу басейн


 

ЗАГАЛЬНОСАДОВІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

     

 

В нашому закладі 2 листопада 2017 року, відбулися загальносадові батьківські збори на тему: "Спільна робота дошкільного закладу та батьків щодо виконання завдань розвитку дітей дошкільного віку відповідно до програми розвитку дітей дошкільного віку".Зі слів голови Благодійного фонду «РАДІСТЬ» Твердохліб Оксани Борисівни

інформація

про використання благодійних коштів

за період з 01.09 2016 по 31.08. 2017

 

Назва фонду

Місяць

Витрачено коштів

Види робіт, найменування обладнання на які витрачено кошти

Благодійний фонд «РАДІСТЬ»

     

Вересень

2566

461,80

Водопровідні комплектуючі

Електротовари

Жовтень

840

Замки врізані та навесні в комплекті

Листопад

 

 

Грудень

   

 

Січень

   

 

Лютий

4380,00

4700.00

Стелаж н /ж 4 полиці

Жалюзі вертикальні

 

Березень

   

 

Квітень

3600

Меблеві фасади  дсп

 

Травень

887,00

Жалюзі вертикальні

 

Червень

   

 

Липень

1590

Тумба під хліб

 

Серпень

183,32

1250

Перезарядка вогнегасників

Вимірювання робіт заземлюючих пристроїв

 

 

20458,12