Колектив закладу дошкільної освіти 23 «Лелека» працює творчо, розумно, тут живуть своєю душою професіонали своєї справи, котрі разом із керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів в модернізації освітньо-виховного процесу. 

  Про вихователя дитячого садка хочеться вести окрему розмову, бо вони першими прокладають  дитині шлях до знань, добра, краси, віри, надії і любові. 

 У кожного педагогічного колективу  свій індивідуальний шлях, а кінцева мета  єдина створення оптимальних умов для перебування та розвитку дітей дошкільного віку. Тому в своїй повсякденній роботі наш колектив прагне перетворити садочок на дім, в якому чекають на дитину, люблять її та турбуються. Тому сотні срібних голосочків дзвенять кожного ранку у дошкільному закладі.

    Особистістно - орієнтований підхід до навчання та виховання дітей ставить до педагогів закладу підвищені вимоги, зокрема : шукати цікаві та різноманітні форми спілкування з вихованцями. Зважаючи на те, педагогічний колектив розробляє і впроваджує інтерактивні форми роботи з дошкільниками.

     Завдяки професіоналізму педагогічних працівників ЗДО 23 гарантує високу якість виховання, розвитку і навчання дітей.

  Педагогічна майстерність, ерудиція, ініціативність, творчий підхід до справи ось життєве кредо нашого колективу.